CLEAN ART TEMİZLİK

10 Yıllık edinilen tecrübelerin sonucunda kurulan CLEAN ART TEMİZLİK, ilk hedefi tüm insanımıza ve toplumumuza hizmet vermek amacıyla açılan şirketimiz kısa sürede hedeflerine ulaşmak için tüm enerjisini kullanmaktadır.

İleriye dönük bir şekilde sağlam adımlarla ilerleyen şirketimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir, toplumumuza daha kaliteli bir hizmet vermek hedefindedir. TSE ve ISO belgesi dışında bütün yasal belgelerimiz de mevcuttur. Şirketimiz ilk açıldığı dönemden bugüne tecrübe sahibi personel sayısını arttırarak sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmış ve zamanla başarılı kaliteli iş gücünü artırmak amacı ile personellerini sürekli olarak eğitim hizmeti vermektedir.

Hızla gelişmekte olan temizlik hizmetleri sektöründe, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için; geçmişte kazanılan deneyimlerin verdiği tecrübeyi, prensipleri ve her geçen gün yenilenen teknolojiyle birleştirerek bu güne gelmenin ve daha ileri taşıma mücadelesi vermenin gururu içerisindeyiz.çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

Genel periyodik temizlik hizmetleri, sizlerden gelen talep doğrultusunda periyodik olarak günlük, haftalık, aylık, 3 aylık veya 6 aylık olarak uygulanabilir.

Hedefimiz; hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların var olan değerlerine değer katarak huzuru ve mutluluğu yaşamaktır.

image57